Türk Toraks Derneği

Uluslararası Katılımlı 22. Yıllık Kongresi

10-14 Nisan 2019’da Titanic Deluxe Otel, Belek, Antalya

Sağlıklı Nefes, Sağlıklı Dünya

Türk Toraks Derneği’nin Uluslararası Katılımlı 22. Yıllık Kongresi, 10-14 Nisan 2019’da Titanic Deluxe Otel, Belek, Antalya’da gerçekleştirdik.

Kongremizde akciğer sağlığı alanında eğitim, araştırma, koruyucu hekimlik ve hasta hizmetini geliştirmeye yönelik bilgilerimizi paylaşırken, mesleki saygınlığımız ve özlük haklarımızla ilgili sorunlarımızı tartışmak ve aynı zamanda sosyal anlamda zenginleştireceğimiz bir ortamda katılımcılar ile buluştuk. Hayatın nefesle başladığını, sağlıklı nefes almanın önemini, soluduğumuz havanın hayatımızı ve yaşam kalitemizi etkilediğini vurgulamak amacıyla, 2019’da kongre sloganımızı “Sağlıklı Nefes, Sağlıklı Dünya” olarak belirledik.

Derneğimizin gücünü oluşturan üyelerimiz, asistan, uzman, il temsilcilerimiz, şube yürütme kurullarımız, çalışma gruplarımız ve okulun geri bildirimleri, önerileri ve ortak çabasıyla oluşan bilimsel programımızla ülkemizde akciğer sağlığını iyileştirmeye yönelik çözümler üretmeyi, yurtdışından gelen bilim insanlarıyla bu çabayı uluslararası boyuta taşımayı amaçladık.

Bu webcast sayfasında kongrenin ardından dijital ortama aktardığımız video sunumlara ulaşabilirsiniz  

 

WEBCAST

İzlemek İstediğiniz Güne Ait Oynatma Listesini Seçiniz!
 

KONGRE GAZETESİ

Kongre Gazetelerinin dijital kopyalarını pdf formatında görüntülemek için aşağıda yer alan linkleri kullanabilirsiniz.

 
 

FOTOĞRAF GALERİSİ

bir SERENASGROUP kuruluşudur 

© 2020 By Frame

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Vimeo Icon
  • Grey YouTube Icon