14. ÜROONKOLOJİ KONGRESİ

6-10 Kasım 2019, Regnum Carya Otel Belek, Antalya

14. Üroonkoloji Kongresi'nin Ardından

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Ürologları tarafından özlemle beklenilen, gerek bilimsel, gerekse sosyal anlamda her biri adeta şölen havasında geçen Üroonkoloji Kongresi’nin 14. sünü tamamlamış bulunmaktayız. Bu kongrede üroonkoloji alanındaki güncel gelişmeler, 11 yabancı bilim adamı ve ülkemizin üroonkoloji alanındaki değerli eğitmenlerinin katılımı ile ele alındı.

Üroonkoloji’ye gönül vermiş olan tüm meslektaşlarımızı, dünya literatürüne katkı yapmamızı sağlayan bu çalışmalara katılmak ve bir aile olarak sağladığımız sinerji içerisinde yer almak için derneğimize üye olmaya davet ediyoruz.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi yine bu yıl da birbirinden değerli Türk ve Yabancı konuşmacı-oturum başkanı hocalarımız bizlerle beraber oldu. Dr. Alberto Bossi, Dr. Andrea Necchi, Dr. Christopher Evans, Dr. Derya Tilki, Dr. Jack Schalken, Dr. Jose Maria Gaya, Dr. Koon Ho Rha, Dr. Maria J. Ribal, Dr. Peter Albers, Dr. Peter Black ve Dr. Steven Lee Chang davetimizi kabul edip, bizlerle birlikte olup konuşmacılarımız arasında yer almışlardır.

Bilimin, mesleki paylaşımın ve sosyal iletişimin meslek içi siyaset kaygılarıyla örselendiği günümüzde hepimizin özlediği paylaşım ve sinerji ortamını Kongremizde yaşadığımızı düşünüyor, göstermiş olduğunuz ilgi ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz.

Dr. Sinan Sözen
14. Üroonkoloji Kongresi Başkanı

 

WEBCAST

14. Üroonkoloji Kongresi Bilimsel Programı

Webcast yayını içersinde yalnızca sunumunun yayınlanmasına izin veren konuşmacıların videosu bulunmaktadır!

ÜROONKOLOJİ DERNEĞİ FİLMİ

 
 
 

FOTOĞRAF GALERİSİ

bir SERENASGROUP kuruluşudur 

© 2020 By Frame

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Vimeo Icon
  • Grey YouTube Icon