top of page
kongretv-logo.png

YASAL UYARI

Site Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK POLİTİKASI ve KULLANIM KOŞULLARI

Değerli Ziyaretçilerimiz ve Üyelerimiz,

SERENAS Uluslararası Turizm Kongre Organizasyon A.Ş. (“Serenas Group”) olarak, internet sitemiz www.kongretv.net üzerinden kongre ve organizasyon dijital yayın hizmeti vermekte olup bunun yanı sıra röportajlar, canlı yayınlar, video sunumlar, webcast ve webinarlar, aktüel içerikler, tanıtımlar, etkinlik klipleri, sosyal medya içerikleri ve online eğitimler sunmaktayız. İşbu video içeriklere erişim sağlayan KongreTV hizmetlerimizin sunulmasına ilişkin müşterilerimize üye hesabı sağlamakla birlikte çeşitli taleplerini karşıladığımız platformumuzun yer aldığı internet sitesi aracılığıyla üyelerimiz ve ziyaretçilerimizin kişisel verileri işlenebilmektedir.

İşbu metinde yer alan Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları, www.kongretv.net adresinden erişilen internet sitemizin (“Site”) kullanımı ve hizmetlerinden faydalanılmasına ilişkin hazırlanmıştır. İnternet sitemiz ve sayfalarını ziyaret etmeniz, sunulan hizmetlerden faydalanmanız veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Sitemizi kullanmadan önce, aşağıda yer alan kullanım koşullarını dikkatlice okumanızı önemle rica ederiz.

  1. Kullanım Koşulları Kapsamı

İşbu internet sitesi ve sayfaları Serenas Group’a ait olup site kapsamında sunulan hizmetler Serenas Group tarafından sağlanmaktadır. Bu doğrultuda, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi tarafımıza ait olmakla birlikte, site üzerinden sunulacak hizmetlere ilişkin Şirketimiz kapsamını ve niteliğini belirlemekte serbesttir.

Bu Kullanım Koşulları, site kapsamındaki ürün ve hizmetlerin ayrı bir sözleşmeye tabi olduğu durumlar hariç olmak üzere, site ve sayfalarında yer alan tüm form, bilgi, uygulama, yazılım ve hizmetleri kapsamakta olup bu uygulama ve hizmetleri kullanım şeklinizi belirler.

  1. Sorumluluk

Siteyi kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla site üzerinde işlem yapabilirler. Bu kapsamda, ziyaretçilerin ve üyelerin site dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Ziyaretçi ve üyeler, Serenas Group ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. Ziyaretçi ve üyelerin site üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Serenas Group’un doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

Siteye erişim sağlanması, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve başkaca veri ve yazılımların kullanılmasından doğan riskler kullanıcıya ait olup sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Serenas Group sorumlu değildir. Serenas Group, site kullanıcılarının eylemleri doğrultusunda; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

1-Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Güvenliği

KongreTV hizmetlerimize erişim sağlamak üzere sitemizi ziyaretiniz ve üye hesabı edinmeniz halinde kimlik, iletişim, işlem güvenliği, müşteri işlem, finans ve pazarlama başta olmak üzere kişisel verileriniz ve bilgileriniz tarafımızca tercih ettiğiniz hizmet ve bulunduğunuz aktiviteler kapsamında toplanmakta, işlenmekte ve kaydedilmektedir.

Bu çerçevede üyelik sözleşmesi nezdinde paylaşmış olduğunuz bilgi ve verileriniz bu kapsamda işlenmektedir. Tarafımıza yönelttiğiniz bir hizmet talebinin söz konusu olması durumunda, tarafınıza en uygun şekilde destek olmak için irtibat bilgileriniz işlenmektedir. Kullanıcı, ziyaretçi ve üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kendileri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece kendileri değiştirebilmektedir. Bu doğrultuda üyelerimizin ilgili bilgilerin doğruluğu ve güncelliğinden sorumlu olduğunu bildiririz. İşlenen verilerinize ilişkin daha fazla bilgi almak için Üyelik Girişi Aydınlatma Metni ve Çerez Politikamızı okuyunuz.

2-Fikri Mülkiyet

Serenas Group sitenin genel görünüm ve dizaynı ile içerikleri, sitedeki tüm video, fotoğraf, her türlü görsel ve işitsel kayıt, bilgi, resim, Serenas Group markaları, www.kongretv.net alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibidir ve tüm fikri mülkiyet ile ilişkili hakları yasal koruma altındadır. Sitede bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Serenas Group’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

3-Dışa Bağlantılar

Site dahilinde Serenas Group’un kontrolü altında olmayan başkaca internet siteleri ve sayfalarına bağlantı veya referans verilebilir. Serenas Group, link verdiği sitelerin içeriğinden/hizmetlerinden ve bu siteleri ve içeriklerindeki bilgileri kullanmak neticesinde ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.

4-Raporlama

Sitemiz üzerinden gerçekleştirilen faaliyetler tarafımızca ticari istatistikler toplanmakta ve oluşturulmakta, bu veriler kişisel veri sahipleri ile ilişkilendirmeden ve tanımlama amacıyla kullanılmadan değerlendirilmektedir. Bu işlem mal ve hizmet satış süreçlerimizin ticari optimizasyonu için kullanılmakta olup ilgili veriler anonimleştirilerek 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümlerine uygun işlenmektedir.

5- Değişiklikler

Serenas Group işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, form, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın revize etme, güncelleme, değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

bottom of page