WEBCAST

Kongre Bilimsel Programı

Webcast yayını içersinde yalnızca sunumunun yayınlanmasına izin veren konuşmacıların videosu bulunmaktadır!

 

Değerli Meslektaşlarım,

 

12. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi’ni  büyük bir gurur ve mutlulukla tamamladık.

 

12. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongremiz, ülkemizde düzenli olarak gerçekleştirilen ve alanında, yurt dışındaki benzerleri arasında en önemli birkaç toplantıdan biri olma özelliğini korumaktadır. Ulusal kemik iliği nakli ile ilgili gelişmeler her yıl düzenlenen bu kongrede aktarılmaktadır.

 

Kongremize, 5 Mart 2020 tarihinde yapılan “Tartışmalı Konular ve Zor Olgular Kursu” ile başlanmıştır. Birbirinden değerli konuşmacı ve oturum başkanları ile bilimsel programda transplantasyonu ayrıntılı olarak inceledik, güncel gelişmelerle birlikte sorunlarımızı paylaştık ve çözüm yolları aradık.

 

Çalışma hayatımızda bizlere destek olan değerli hemşireleri ve veri yöneticilerini de unutmuyoruz. Kongremiz kapsamında onlar için “6. Transplantasyon Koordinatörleri Kursu” ve “12. Kemik İliği Transplantasyonu ve Aferez Hemşirelik Eğitim Programı” düzenlenmiş olup derneğimiz tarafından bu kurs katılımcıları için çeşitli burslar verilmiştir.

 

Türk Hematoloji Derneği olarak düzenlediğimiz bu bilimsel platformda sizlerle birlikte olmaktan çok büyük memnuniyet ve gurur duyduk.

 

Bir sonraki bilimsel şölenimizde görüşmek dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Prof. Dr. G. Hayri Özsan

Türk Hematoloji Derneği Başkanı

 

FOTOĞRAF GALERİSİ

Heading 2