top of page
web-banner copy.jpg
info

Değerli Meslektaşlarım,

14. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi bu sene hibrit olarak 10-12 Mart 2022 tarihleri arasında Xanadu Otel, Antalya’da düzenledik.

Kongremiz, ülkemizde kendi alanında düzenli olarak gerçekleştirilen en büyük organizasyon olmanın yanında yurt dışındaki benzerleri arasında da en önemli birkaç toplantıdan biridir.  Bu sene de kongre boyunca kök hücre nakli ve hücresel tedaviler konusunda ulusal ve uluslararası düzeyde son bir yıl içinde meydana gelen gelişmeler, güncel tartışmalar ve yenilikler ele alındı.

Kongremize 10 Mart 2022 tarihinde yapılacak “Tartışmalı Konular ve Zor Olgular Kursu” ile başladık. Birbirinden değerli konuşmacı ve oturum başkanları ile bilimsel programda transplantasyonu ayrıntılı olarak inceledik ve güncel gelişmelerle birlikte sorunlarımızı paylaştık ve çözüm yolları aradık.

Bir takım çalışması olan kök hücre transplantasyonu sürecinin en önemli bileşenlerinden değerli hemşirelerimizi, kalite ve veri yöneticilerimizi de unutmuyoruz. Bu bağlamda kongre kapsamında sanal olarak 11 Mart 2022 günü “8. Transplantasyon Koordinatörleri Kursu” ve 12 Mart 2022 günü “14. Kemik İliği Transplantasyon ve Aferez Hemşirelik Eğitim Programı” düzenledik.

Kongremizde sizlerle buluşmuş olmaktan mutluluk duyuyor, kongre organizasyon komitesi adına teşekkür ediyoruz.

Prof. Dr. Muhlis Cem Ar
Türk Hematoloji Derneği Başkanı

WEBCAST

Kongre Bilimsel Programı

Webcast yayını içersinde yalnızca sunumunun yayınlanmasına izin veren konuşmacıların videosu bulunmaktadır!

10 Mart 2022
11 Mart 2022 - Salon A
12 Mart 2022
11 Mart 2022 - Salon B
webcast
fotograf

FOTOĞRAF GALERİSİ

bottom of page