top of page
banner.jpg

TÜRKRAD 2023'in Ardından

Değerli meslektaşlarım,

Yaşadığımız deprem felaketi Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa illerimizde ağır yıkımlara neden olmuştur. Çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetmiş, yaralanmış, maddi ve manevi zarara uğramıştır. Hayatını kaybedenlere baş sağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyorum. Ülke olarak yaşadığımız bu zor günlerin yaralarının olabildiğince hızlı sarılmasını ve bir an önce geride kalmasını gönülden arzu ediyorum.

Bu yıl Antalya Granada Luxury Belek Hotel Kongre Merkezi’nde, 21-25 Kasım 2023 tarihleri arasında 44. Ulusal Radyoloji Kongremizi gerçekleştirdik. Türk Radyoloji Derneği tarafından düzenlenen ve bu yıl Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında gerçekleşen TÜRKRAD 2023 kongresinde sizlerle bir arada olabilmekten büyük mutluluk duyduk.

Kongre bilimsel kurulumuz temel eğitici etkileşimli kurslar yanında, atölye çalışmaları, güncel konuları ve alanımızdaki yenilikleri de içeren kapsamlı bir bilimsel program oluşturdu. Bu yıl Kongremizin ana konusu “Tuzaklar ve İpuçları” ve yan konusu “Radyolojide Yenilikler” olarak belirlenmişti. Bu konularda alanlarında deneyimli çok sayıda konuşmacı ile güncel durumu ve gelecekteki uygulamaları ayrıntılı tartışma fırsatı bulabildik.

Bunun yanında sosyal ortamlarda ve ilgili toplantılarda bir araya gelerek ülkemizde radyolojinin geleceğini ve özlük haklarımızı ilgilendiren konularda fikir alışverişinde bulunabilme olanağımız doğdu.

Kongremizin bilimsel programı için yoğun bir şekilde çalışan bilimsel kurulumuza, organizasyon firmasına ve destekleri için sponsorlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Önceki yıllarda olduğu gibi yüksek katılımlı bir kongrede sizlerle buluşabilmekten büyük mutluluk duydum

Saygılarımla,

Dr. Can ÇEVİKOL
Türk Radyoloji Derneği Başkanı
44. Ulusal Radyoloji Kongresi Başkanı

info
BG copy.jpg

WEBCAST

TÜRKRAD 2023 Bilimsel Programı

Webcast yayını içersinde yalnızca sunumunun yayınlanmasına izin veren konuşmacıların videosu bulunmaktadır!

22 Kasım 2023
Salon 1 - 29 Ekim Salonu
Salon 2 - 23 Nisan Salonu
Salon 3 - 19 Mayıs Salonu
23 Kasım 2023
Salon 1 - 29 Ekim Salonu
Salon 2 - 23 Nisan Salonu
Salon 3 - 19 Mayıs Salonu
24 Kasım 2023
Salon 1 - 29 Ekim Salonu
Salon 2 - 23 Nisan Salonu
Salon 3 - 19 Mayıs Salonu
25 Kasım 2023
Salon 1 - 29 Ekim Salonu
Salon 2 - 23 Nisan Salonu
Salon 3 - 19 Mayıs Salonu

Kongre Bilimsel Programı: www.turkrad2023.org/tr/bilimsel

webcast
gazete

FOTOĞRAFLAR

BG copy.jpg

KONGRE AÇILIŞ FİLMİ

Fotoğraflar
bottom of page