top of page
banner copy.jpg

Değerli Meslektaşlarımız;

27-31 Mart 2022 tarihleri arasında Belek Antalya’da  34. Ulusal Nükleer Tıp Kongremizi iki yıllık aradan sonra tekrar yüz yüze yaptık.

 

Bu yılki temamız “Nükleer Tıp Fark Yaratır” olarak belirledik. Bu tema çerçevesinde son yıllarda giderek artan önem ve kullanım alanı bulan Nükleer Tıp uygulamalarının başta onkoloji olmak üzere hemen tüm alanda diğer tanı ve tedavi yöntemleri cevabının bulunamadığı konularda ortaya koyduğumuz çözüm seçenekleri kongremiz vesilesiyle bir kez daha ayrıntıları ile tartışıldı.

 

Bu yılki kongremizde de gerek yurtdışı gerekse yurtiçinde alanlarında deneyimli çok sayıda davetli konuşmacılarımız ile günceli ve gelecekteki potansiyel uygulamaları ayrıntılı tartışma fırsatı bulduk. Güncel bilgiler eşliğinde, olgu tartışmaları ve uzmanı ile öğrenme oturumları ile mezuniyet sonrası eğitime katkı sağlamanın yanında ülkemizde alanımızda yapılan çok sayıda çalışma hakkında sözel sunum oturumları ile akademik hayatımız için önemli kazanımları hep birlikte elde etmiş olduk.

 

İçinde bulunduğumuz olağanüstü ekonomik duruma bağlı zorluklar altında gerçekleştirdiğimiz kongremizin emsallerine göre daha düşük maliyette kalabilmesini önceden yaptığımız çalışmalar ile sağlayabilmiş durumdayız. 

TNTD olarak bu yıl da özenle düzenlediğimiz ulusal kongremizde birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduk.Saygılarımızla,

TNTD Yönetim Kurulu adına,
Prof. Dr. Tevfik Fikret ÇERMİK

info

WEBCAST

34. Ulusal Nükleer Tıp Kongresi Bilimsel Programı

Webcast yayını içersinde yalnızca sunumunun yayınlanmasına izin veren konuşmacıların videosu bulunmaktadır!

27 Mart 2022
28 Mart 2022
29 Mart 2022
30 Mart 2022
31 Mart 2022
Salon 2
Salon 1
Salon 2
Salon 3
Salon 1
Salon 2
Salon 3
Salon 1
Salon 1
Salon 2
Salon 3
webcast
gazete

KONGRE AÇILIŞ FİLMİ

bottom of page